Beşiktaş – Eskişehir Maç Tahmini

Beşiktaş tahmin

youwinBeşiktaş – Eskişehir Maç Tahmini ve Bahis Oranı
Türkiye Süper Lig
Tarih: 07.03.2016 Pazartesi, Saat: 20 : 00
Stad:  Başakşehir Stadyumu

Maç Sonucu Oranları
Beşiktaş: 1.30 – Betboo (1.15 – iddaa)
Beraberlik : -4.80 Betboo (4.50- iddaa)
Eskişehir : -8.60 Betboo ( 8.15- iddaa)

Beşiktaş – Eskişehir Maç Tahmini
Tahmin : Beşiktaş Kazanır
Oran: 1.30 (Betboo)
Güven: 9/10

Beşiktaş – Eskişehir Maç Tahmini Yorumu

Eskişehir son mücadele de birçok pozisyona girmesine rağmen mağlup ayrıldı. Şu anda son sıradalar. Hemen iki üstündeki ekibin karşılaştığı hafta Beşiktaş karşısına çıkmaları büyük sanşsızlık. Bu mücadele de sürpriz peşin de olacaklardı. Fakat işleri çok zor.

BU MAÇA BETBOO İLE BAHİS YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Bursa karşısın da kazanıp burada o üç puanı bırakacaklardı. Şimdi işler tersine döndü orada verilen üç puanı burada almaları çok zor. Oyun olarak ofansif yapıdalar. Korkmadan hücum ediyorlar. Engin Bekdemir çok formda durumda. Bokila kaçırdığı gol ile saç baş yoldurdu taraftara.

Lig de Fenerbahçe mağlubiyet ile sarsılan Beşiktaş kupada teselli arıyor. Son mücadele de ikinci yarının 15 dakikası iyi oyun ortaya koydular. Gomez, Marcelo net pozisyonlardan yararlanamadılar ve sahadan yenik ayrıldılar. Yenilgi kendi adlarına kötü bir sonuçtu. Maç eksiğiyle 2. sıraya gerilediler. Fikret Orman basın toplantısında sert sözler kullandı.

Futbol tarafından ise bir yenilgi ile herşey bitmedi. Hafta içi kupa mücadelesine çıktılar. Fenerbahçe Akhisar karşısına çıkacak, oradan gelecek puan kaybına göre daha da iştahlı olacaklar. İki takım arasın da ciddi bir fark var. Son mücadeleden Olcay kesik yiyebilir. Tolga Zengin’in de kesik yeme durumu var. Onun haricin de kadro derbideki gibi olacaktır.

O mücadele de pozisyonlardan yararlanamayn Gomez bu maç affetmez. Q7 çok formda bir görüntü veriyor. Fenerbahçe maçın da iki tane alda at pası verdi fakat değerlendiremediler. Cenk bu mücadele de skora göre daha erken oyuna dahil olabilir. Beşiktaş için tek hedef 3 puan. Kapanan takımlar aşmakta zorlandılar. Önce Mersin sonra Gençlerbirliği’ni 1-0 ile geçebildiler. Gomez birçok pozisyondan yararlanamamıştı iki mücadelede.

BU MAÇA BETBOO İLE BAHİS YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Beşiktaş – Eskişehir Maç TahminiBurada amaç erkenden skora gitmek olacaktır. Gol gecikirse sıkıntı bir o kadar artacaktır. Oranı yeterli bulanlar kazanır alsınlar. Yeterli bulamayanlar ise Gomez gol atar alabilirler.

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.