Deportivo – Eibar Maç Tahmini

Deportivo Eibar tahmin

betbooDeportivo Eibar Maç Tahmini ve Bahis Oranı

İspanya La Liga
Tarih: 19 Aralık 2015
Saat: 23.05

Deportivo Eibar Maç Tahmini
Tahmin: Deportivo
Oran:  2.10 ( Betboo )
Güven: 8/10

Deportivo Eibar Maç Tahmini
Tahmin:  2.5 gol üstü
Oran:  2.375 ( Betboo )
Güven:  7/10

Deportivo Eibar Maç Tahmini Yorumu

Ligde beklenilenin bayağı üstünde bir performans gösteren Deportivo kendi evinde kendine göre bayağı iyi bir performans gösteren Eibarla karşılaşıyor. İki takımda ligde beklenilmeyen performanslarıyla dikkat çekiyorlar.

BU MAÇA BETBOO İLE BAHİS YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Geçen sene ligin sonunda 18. sırada bulunan ama bu sezon kadrosunu güçlendiren ve şu an ligde 10. sırada bulunan Eibar deplasmanda Deportivoya karşı bu güzel oyununu sürdürebilirse ligde daha geniş yankı bulacaklardır. Takım oyununu biraz daha gelistirirlerse ilk 6 ya girmeleri bile muhtemel.

Geçen seneyi 16. sırada bitiren Deportivo ise bu sene 15 maç sonunda 6. sırada bulunuyorlar eğer bu sırada bitirirlerse seneye Uefa Avrupa Ligine gitmeye hak kazanıyorlar. İki takımda kendi kalitelerinin üstünde bir performans gösteriyorlar. Deportivonun geçen hafta 2-0 dan 2-2 ye getirdiği mücadeleyi de hatırlatmak lazım

İki takımı da istatistiksel olarak incelersek eğer; ev sahibi ekip olan Deportivo ligde çıktığı 15 maçta 5 galibiyet 8 beraberlik 2 de mağlubiyet alarak 23 puanla 6. sırada bulunmaktadırlar. Bunun yanı sıra çıktıkları 15 maçta kendi kalelerinde 16 gol görürken karşı kalelere ise 23 gol bırakmışlardır. Biraz daha iyi defans ve takım oyunu yapsalar çok daha iyi durumlarda olurdu.

Deplasman takımı olan Eibara bakarsak eğer ligde çıktığı 15 maçta 5 galibiyet 6 beraberlik 4 de mağlubiyet alarak toplam 21 puanla 10. sıradalar. Bunun yanı sıra ligde çıktıkları 15 maçta kendi kalelerinde 17 gol görürken karşı kalelere ise 19 gol bırakmışlardır. Eibar hem defansı hem de ofansını biraz daha geliştirmeleri lazım ki biraz daha iyi durumlarda olabilmeleri için.

BU MAÇA BETBOO İLE BAHİS YAPMAK İÇİN HEMEN TIKLA

Deportivo Eibar Maç Tahmini : İki takim da kendi oyuncularına göre biraz daha üst seviyede top oynuyorlar. Ama bu maç için benim ilk tercihim Deportivo’nun kazanmasından yöne Deportivo Eibara göre biraz daha üst seviyede top oynadığından dolayı bu tercihi yaptım. İkinci tercihim ise iki takımda maçlarda gol ve goller bulduğu için toplam gollerin 2.5 olmasından yanadır. Bu maçın da seyir zevki yüksek bir maç olarak geçiçek gibi duruyor. İki takıma da başarılar.

Lost Password

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.